ОСТАННІ НОВИНИ

Бойовики відводять танки, але ніхто не знає куди, - Лисенко

|

Речник АП з питань АТО Андрій Лисенко заявив про те, що Україна організувала відведення озброєнь, куди тягнуть зброю бойовики – невідомо. Про це повідомляє Українська правда.

сепар

Він нагадав, що практичний етап відведення озброєння калібром менше 100 мм, у т.ч. танків, від лінії розмежування розпочато за рішенням верховного головновнокомандувача.

Відведення відбувається на відстань 15 км.

“Це все відбувається організовано, з відповідною підготовкою: складаються списки озброєнь, туди заносяться номери цих зразків техніки та озброєнь, визначаються маршрути для відведення та майданчики, де техніку буде розташовано”, – зазначив Лисенко.

За його словами, параллельно йде робота з представниками місії ОБСЄ, яким передаються ці списки, їх ознайомлюють з майданчиками, де буде зберігатися техніка, її кількість.

“Все це буде контролюватися під час практичного відведення. Ця робота триває з сьогоднішнього ранку, у другій половині дня розпочнеться  рух техніки на визначені майданчики”, – додав речник АП.

При цьому Лисенко додав: “Ми чекаємо такої ж роботи і від бойовиків, які вже поспішили повідомити, що вже розпочався рух якоїсь танкової колони”.

“Ніхто не знає, куди вона пішла, в якій кількості, які номери техніки і міжнародні спостерігачі мають фактично нульову інформацію про рух і майданчики, де та зброя буде зберігатися”, – підкреслив Лисенко.

Як відомо, раніше  речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов повідомив, що Україна розпочала процес відведення озброєння калібром менше 100 мм. 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...