ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні запустили першу електромаршрутку

|

У Луцьку вперше в Україні випустили на маршрут електричний автобус, в якому є безкоштовний Wi-Fi. Про це повідомляє Еспресо.tv.

electroavtobus

Впровадження електричних маршруток економічно вигідне, адже проїзд в електричному маршрутному таксі коштує 1,5 гривні. Також електромаршрутка не викидає в атмосферу шкідливих газів, що значно впливає на екологію.

electroavtobus2

Реклама партнерів

Для живлення електродвигуна автобуса використовуються ферум-літієві батареї, ресурс яких становить близько 10 років. На повному заряді автобус може проїхати у міському циклі до 250 кілометрів. Для того, аби повністю відновити заряд батареї, знадобиться 8 годин, якщо заряджати їх від мережі 220 вольт, або ж 5 годин, якщо від мережі в 360 вольт.

electroavtobus3

Водій автобуса каже, що в керуванні електромаршрутка суттєво легша за звичайний автобус. В електричному автобусі лише дві педалі: газ та гальма, що суттєво спрощує керування в міському циклі. До слова, електроавтобус в рази тихіший, ніж автобус з двигуном внутрішнього згорання.

У салоні встановлена система автоматичного оповіщення про зупинки громадського транспорту, а також екран, на якому транслюватимуть новини, погоду тощо. Окрім того, в автобусі працює безпровідна мережа 3G Wi-Fi.

Швидкість на момент тесту становила близько 7 мегабіт – цього цілком достатньо для прослуховування музики в режимі онлайн або ж навіть перегляду відео.

Фото : Волинські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...