ОСТАННІ НОВИНИ

Вимушені переселенці готують своїм майбутнім односельчанам сюрприз

|

22 вересня о 15.00 в селі Вороців Яворівського району Львівської області, за адресою вулиця Миру 11а, відбудеться урочисте відкриття Народного дому, який дозволить збиратися жителям села разом для проведення культурних заходів і вирішення важливих суспільних питань. На захів запрошені майбутні сусіди – вимушені переселенці зі Сходу. Про це Львівському порталу повідомили у ГО «Громадський Рух Переселенців Донбасу».

переселенці

Організатором втілення в реальну будову ідеї Народного дому просвіти в селі Вороців стала  голова сільської ради –­ Ірина Перун. Також до відкриття долучились жителі села.

У Народному домі планують проводити суспільно важливі громадські заходи. Окрім цього функціонуватиме оздоровчий тренажерний зал для місцевої молоді і навіть почне роботу літній майданчик для танців.

Реклама партнерів

Особливістю цього заходу стане урочиста частина, на яку запрошені не лише журналісти, депутати Яворівської районної ради, голова Львівської ОДА Олег Синютка, але й вимушені переселенці зі сходу України, які незабаром стануть жителями сусіднього села Солуки. За домовленістю з сільським головою переселенці отримають 24 ділянки землі для будівництва житла, а натомість вони допоможуть селу в будівництві дороги та проведенні комунікацій.

«Випадок такого ефективного співробітництва переселенців з місцевою владою є унікальним для України. Сьогодні більшість політиків усіх рангів лише обіцяють допомогти тим, кому війна зруйнувала рідні домівки і знищила все надбане роками. Ворог не має милосердя ні до старих, ні до малих дітей. Сільський голова Ірина Перун вбачає у нашій співпраці не лише необхідну допомогу людям, але й нові перспективи для розвитку самого села. Для нас участь у цьому проекті є чи не єдиною  надією на те, що в перспективі у нас може з’явитися нове місце, яке ми назвемо домівкою», – сказала член ГО «Громадський Рух Переселенців Донбасу» Нещаденко Надія.

Початок своєї дружби та співпраці з місцевою громадою переселенці планують з участі у відкритті Народного дому.

«Нас запросили на відкриття Народного дому і ми цьому дуже раді. Мені самій цікаво, як ми почнемо спілкуватися, адже скоро ми станемо односельчанами. Окрім того ми, переселенці, готуємо жителям Вороців подарунок, проте поки що це сюрприз», – розповіла у коментарі кореспонденту Львівського порталу пані Надія.

Нагадаємо, незабаром на Львівщині має з’явитися поселення донецьких переселенців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...