ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові з’явиться парк імені Івана Павла ІІ

|

У Львові на Сихові створять парк духовної культури ім. Св. Папи Римського Івана Павла ІІ. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської міської ради.

ateist-svjedoci_bog-me-ozdravio-po-zagovoru-bl-ivana-pavla-ii1

«Сихівський район зараз інтенсивно розбудовується і мешканці звертаються, щодо облаштування громадського простору для відпочинку. У нас є 5 скверів, є парк «Залізні Води» і буде доцільно, щоб і тут гуляли сихівчани. Я думаю, що ми разом зробимо унікальний сучасний парк духовної культури, де можна буде оздоровити душу та серце», – розповіла голова Сихівської РА Ірина Маруняк.

На сьогодні проект по об’єкту «Реконструкція парку імені Папи Римського Івана Павла ІІ» виготовлений та проходить державну експертизу.

Реклама партнерів

Проект зі створення парку духовної культури ім. Св. Папи Римського Івана Павла ІІ передбачає комплекс заходів: будівництво за Церквою Катехитичної школи; будівництво за Катехитичною школою Бульвару ім. св. Папи Римського Івана Павла ІІ (ширина – 10 м); облагородження лісопаркової смуги з облаштуванням Хресної дороги (лісопаркова смуга за будівлею Сихівської РА).

Загальна вартість будівництва Бульвару ім. св. Папи Римського Івана Павла ІІ – 4,5 млн. грн. Термін реалізації – 2 роки (2015 – 2016 р). Загальна вартість проекту – 50 млн. грн. Термін реалізації проекту – 5 років. У бюджеті міста на парк передбачили мільйон гривень.

Як розповів голова ради самоорганізації мешканців Сихова Іван Рудницький, є готовність меценатів долучитися фінансово до реалізації цього проекту. «Є домовленість, що вони даватимуть стільки ж коштів, скільки буде закладено для парку у бюджеті міста», – сказав Іван Рудницький.

За словами ландшафтного архітектора, доцента кафедри ландшафтної архітектури Національного лісотехнічного університету Оксана Олейнюк-Пухняк, це буде перший парк духовної культури в Україні. Тут буде облаштовано Хресну Дорогу

«Вона буде східнохристиянського обряду, буде тактильне покриття, тобто буде пристосована до людей з особливими потребами. На найбільших вузлах у парковій зоні будуть розміщені мобільні кав’ярні. На площі понад 40 га буде розміщено мінімально 4 громадські туалети. Також буде прокат спорядження: велосипедів, лиж, роликів. У парк буде  мінімум 8 входів, пішохідний бульвар, який буде проходити попри церкву, вестиме до парку. Головний вхід буде розміщений збоку проспекту Червоної Калини. На майбутнє запланували облаштування  фонтанчиків, великої дитячої зони з атракціонами, навчальною та спортивною зонами», – зазначила Оксана Олейнюк-Пухняк.

Фото: tvoemisto.tv

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...