ОСТАННІ НОВИНИ

Жителі львівських сіл судяться із залізницею за землю

|

Громада сіл Брюхович  та Рясне-Руської  пікетували залізницю, адже та використовує їхні земельні ділянки. Львівська магістраль ж запевняє, що землі є державними і просить мешканців сіл надати необхідні документи для продовження роботи спеціальної земельної комісії. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської залізниці.

залізниця

Спеціально створена комісія Львівської залізниці (до складу якої увійшли представники органів місцевого самоврядування та мешканці) після проведеного огляду смуги відведення у селах Брюховичі та Рясне-Руська звертається до мешканців з проханням якнайшвидше надати необхідні документи, аби посприяти конструктивному вирішенню спірного питання.

За інформацією служби майнових і земельних ресурсів магістралі, фахівці продовжують інформувати мешканців про потребу надати відповідні документи для перескерування їх у Міністерство інфраструктури України та прийняття виваженого рішення у цій справі. Залізничники наголошують, що спільно з мешканцями та місцевими органами влади  шукатимуть оптимальні шляхи розв’язання спірних моментів у земельних питаннях.

Реклама партнерів

Зазначимо, комісію утворили після пікету управління Львівської магістралі мешканцями Брюхович  та Рясне-Руської. Підприємство заявило 47 судових позовів до мешканців Брюхович та 19 позовів до власників ділянок у Рясне-Руській, оскільки їхні ділянки розташовані у смузі відведення залізниці, яка належить до державних земель, перебуває у постійному користуванні залізниці та не підлягає приватизації та відчуженню.

Фото: соціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...