ОСТАННІ НОВИНИ

Українцям на розвиток малого та середнього бізнесу дадуть 55 мільйонів євро

|

Уряд України схвалив угоду, яка відкриває програму підтримки України у відновленні її економіки з боку ЄС. Відтак Україні дадуть 55 млн євро донорської допомоги на підтримку малого та середнього бізнесу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

єс

Згідно програми – EU SURE (EU Support to Ukraine to Re-launch the Economy), в 15 регіонах України створять центри розвитку бізнесу, де надаватимуть консультаційну допомогу малим та середнім підприємствам. Об’єм донорської допомоги, яка передбачена програмою EU SURE, становить – 55 млн євро.

Зазначену угоду про підтримку розвитку приватного сектору та економічного відновлення EU SURE підписали Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус та директор східного напрямку політики сусідства Генерального директорату у справах сусідства та переговорів з питань розширення ЄС Герхард Шуманн-Хітцлер.

Реклама партнерів

Першочергово, у новостворених центрах сприятимуть старту бізнесу у таких секторах, як сільське господарство, енергоефективність, екологічне господарювання,  підвищення якості суспільних послуг та інфраструктури, інноваційні технології. Тут надаватимуть консультації з юридичних та ринкових питань ведення бізнесу в Україні та за її межами у сучасних умовах.

«Це перша за останні 4-5 років програма підтримки малого та середнього бізнесу загальнонаціонального масштабу в Україні. Ми сподіваємося, що вона допоможе почати новий бізнес тим, хто був змушений починати життя з чистої сторінки на новому місці», –  підкреслила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко.

За її словами, одне з головних завдань для центрів підтримки бізнесу, зробити дорогу до Європи для місцевих бізнесменів простішою. Якщо малі та середні підприємці хочуть із зиском для себе виробляти, торгувати чи купувати в ЄС, вони мають використовувати переваги DCFTA – зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом. В цьому їм будуть допомагати консультанти центрів, зазначає заступник Міністра.

Фото: ru.tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.