ОСТАННІ НОВИНИ

«Форум видавців» прокоментував скандал з братами Капрановими

|

Президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль прокоментувала відмову братів Капранових їхати на книжковий ярмарок до Львова. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, інформує кореспондент Львівського порталу.

капранови

«Щодо бурі в склянці води, яку викликала вчорашня гучна відмова братів Капранових брати участь у форумі. Від самого початку, з 1994 року ми не просто декларували наміри, а робили все, що в наших силах, для створення в Україні цивілізованого книжкового ринку. Одним з правил такого ринку є рівні можливості і рівна відповідальність для всіх гравців. Якщо хтось намагається бути «рівнішим» – він грає проти решти членів свого цеху. На жаль, форум видавців не має впливу на формування бібліотечних замовлень чи на програму українська книга, думаю, що не так вже й складно навести там порядок. Зате ми встановити правила для учасників форуму видавців, вони справедливі і ми вважаємо, що дотримуватися їх мають всі», – написала вона.

Відтак зауважила, що згідно з ринковими правилами учасників ярмарку, за торговельне місце треба платити.

За словами Олександри Коваль, за місце не платять лише благодійні фонди і громадські організації, які збирають книжки для Сходу, роздають безкоштовно листівки і конверти за обіцянку зробити добру справу, збирають допомогу для АТО і постраждалих.

«Але якщо видавець за 4 дні з незаконно припаркованої машини продає 2 тисячі книжок, то вже зробити належну оплату за це він точно може, особливо після кількарічних обіцянок, які брати давали мені в присутності великого натовпу їхніх шанувальників. І особливо після того, коли ми нарешті отримали дозвіл міської ради Львова здійснювати торгівлю з машини на вулиці Коперника», – додала вона.

Також президент ГО «Форум видавців» висловила сподівання, що брати таки приїдуть до Львова, щоб не розчаровувати своїх шанувальників.

Нагадаємо, напередодні брати відмовилися їхати на «Форум видавців» через непорозуміння з організаторами.

Фото: r-zhakhiv.vkursi.com

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...