ОСТАННІ НОВИНИ

Парканна люстрація на Задорожньому дійшла до маєтку Козака

|

Громадські активісти, які пообіцяли знести паркани довкола озера Задорожнього, дотрималися своєї обіцянки, уже завалено близько десятка огорож. Зараз активісти зупинилися біля маєтку екс-головного митника Львівщини, а сьогодні нардепа від «Опозиційного блоку» Тараса Козака, передає кореспондент Львівського порталу.

77

Про те, що це маєток Тараса Козака, красується на березі озера, повідомив нардеп від Львівщини Володимир Парасюк.

Біля маєтку активісти зустрілися з чималим супротивом, адже тут міцний цегляний мур. Наразі активістам вдалося прорубати одну дірку в мурі та прокласти вхід на пляж, який до цього був повністю закритим. Сам мур тягнеться крізь увесь пляж від будинку Козака до озера.

За даними місцевих мешканців, які також присутні на поваленні парканів, ця ділянка пляжу вже давно закрита і людям було заборонено приходити купатися.

Зараз частина активістів вільно купається в озері. Решта пробують зламати іншу частину паркану.

Додамо, що участь у цьому беруть активісти ГФ «Рабів до раю не пускають», «Варта 700», «Варта1», «Народна самооборона Львівщини», «Самооборона Львівського Євромайдану» та «Економічний бойкотни рух».

Раніше Львівський портал повідомив, що на озері Задорожньому люди почали валити паркани. Синютка утік.

Фото: Олег Радик

Реклама партнерів
Загрузка...

Коментарі

  1. Так треба робити з кожним нуворишем-патріотом, не зважаючи на партійність та посади. Народ сам повинен відстоювати свої права,
    надіятись немає на кого. Кругова порука збережена і при “новій” владі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...