ОСТАННІ НОВИНИ

На озері Задорожньому люди почали валити паркани. Синютка утік

|

Голова Львівської ОДА Олег Синютка намагався відмовити активістів валити незаконно зведені паркани на озері Задорожне, втім люди проігнорували заклик очільника Львівщини і вже почали зносити незаконне огородження. Про це з місця події інформує кореспондент Львівського порталу.

DSC_6406

У коментарі Львівському порталу Олег Синютка заявив, що власники, які незаконно обгородили озера мають забрати їх протягом двох тижнів. Якщо ж цього не станеться, то 10 вересня він готовий сюди приїхати з бульдозером і знести незаконно зведену огорожу.

Відповідаючи на уточнююче питання журналіста про те, як губернатор ставиться до того, що активісти нині хочуть показово звалити один паркан, Синютка відповів, що він не шоумен, а голова ОДА і його справа діяти в межах чинного законодавства.

77

Після того як представники влади покинули територію озера, активісти взялися зносити огорожу самовільно. Вони ламають паркани один за одним.

DSC_6463

Додамо, що участь у цьому беруть активісти ГФ «Рабів до раю не пускають», “Варта 700″, “Варта1”, “Народна самооборона Львівщини”, “Самооборона Львівського Євромайдану” та Економічний бойкотни рух та нардеп Володимир Парасюк.

Фото: Олег Радик, Святослав Драбчук

 

Коментарі

  1. Самі уроди не можуть інфраструктуру зробити людям, а когось критикувати і ламати інфраструктуру вони можуть. ІДІОТИ АКТИВІСТИ. ТУПАРИЛИЙ ПІАР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.