ОСТАННІ НОВИНИ

ЛАЗ, що вже декілька років не працює, вмудрився виграти міжнародний тендер

|

Нещодавно новостворена фірма з назвою «ЛАЗ» (що є дочірньою компанією заводу ЛАЗ) виграла тендер на поставку автобусів у столицю Єгипту.  Яким чином вдалося Ігорю Чуркіну і Ко провернути таку аферу – невідомо. Про це повідомила сьогодні, 4 серпня,  голова профспілки «Львівські автобусні заводи» Олена Муляк, передає кореспондент Львівського порталу.

лаз

Ця нова фірма «ЛАЗ» виграла тендер на славнозвісні обіцяні Олегу Синютці поставки  автобусів у Єгипет. Як результат, «кинули» не лише єгиптян, але й львів’ян, які марно надіялися, що завод врешті почне працювати. Очевидно, що фірма, яка була створена у лютому, не має ні обладнання, ні засобів виробництва.

«Вони виграли у єгипетської фірми поставки автобусів у Каїр. Ніхто не бачив, чи це були наміри про угоду, чи сама угода .Я знаю, що губернатор вимагав показати цю угоду, а йому не показали – це залишилось таємницею», – заявила Олена Муляр.

Нагадаємо, керівник Львівщини Олег Синютка  розповів, що Чуркін пообіцяв йому оприлюднити угоду з єгипетською стороною,  але цьому не судилося стати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *