ОСТАННІ НОВИНИ

Найкращі вчителі Львова отримають грошові премії

|

Сьогодні на сесії затвердили Програму «Успішний вчитель» на 2015-2016 роки», ініціатором якої є управління освіти Львівської міської ради. Прийняття даної Програми дозволяє кращим учителям міста отримати одноразову грошову премію у розмірі 25 тис. грн. на особу.

вчителька

Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

За словами Зоряни Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР, метою Програми є підвищення ролі та значення педагогічної професії шляхом виявлення та підтримки талановитих та успішних вчителів, заохочення їх за успіхи у роботі, активну участь у громадській, спортивній, мистецькій, науковій діяльності, а також покращення якості надання освітніх послуг у навчальних закладах м. Львова. Завдання програми – фінансова підтримка талановитих та успішних вчителів шляхом надання їм разових грошових винагород.

Кандидатури претендентів на участь у Програмі можуть подавати навчальні заклади відповідно до Положення, затвердженого виконавчим комітетом Львівської міської ради за погодженням із постійною комісією освіти , медицини та соціального захисту.

Учасниками Програми можуть бути всі вчителі загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова.

Один вчитель може стати переможцем Програми лише один раз впродовж одного aтестaційного періоду (5 років).

Конкурсний відбір серед кандидатів здійснюватиметься комісією, яка буде складатися з представників вищих навчальних закладів м.Львова, громадськості та бізнес-середовища.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...