ОСТАННІ НОВИНИ

У підземних переходах на Городоцькій та Любінській з’являться торговельні майданчики

|

Виконавчий комітет ЛМР дозволив облаштувати торговельні майданчики з тимчасовими торговельними павільйонами у підземних переходах на вул. Любінській, 100 та вул. Городоцькій (на ділянці між вул. Ряшівською та вул. Патона). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Відтак, на ТзОВ «Галицьке будівництво» покладено обов’язки з розробки та подання на погодження до управління архітектури ЛМР проекту облаштування цих майданчиків, здійснення реконструкції та впорядкування підземних переходів згідно з погодженим проектом та, врешті, власне облаштування. Також підприємство повинне подбати про прибирання території і вивіз сміття, підключення технічного обладнання до електропостачання та дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил торгівлі на тимчасових торговельних майданчиках, уклавши договори з відповідними структурами – комунальними підприємствами, райадміністраціями та ПАТ «Львівобленерго».

Управління комунальної власності ЛМР повинне укласти договір оренди окремих конструктивних елементів благоустрою підземних переходів на вул. Городоцькій, площею 207,9 кв. м, та вул. Любінській, 100, площею 66,5 кв. м, для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення, терміном на 5 років.

У випадку невиконання підприємством вимог, буде вжито заходів щодо відміни цього рішення та розірвання договорів оренди.

Фото: zaxid.net

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...