ОСТАННІ НОВИНИ

Де у Львові можна вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні

|

храм

Сьогодні, 1 липня, з метою належного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, у Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла встановили оновлену та доповнену меморіальну дошку, присвячену Новітнім Героям. Біля пам’ятної дошки вже відбулася молитва за всіх, хто віддав своє життя за незалежність України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради з посиланням на  «Духовну велич Львова».

Гарнізонний храм вже віддавна став центром вшанування Новітніх Героїв України, тому було прийняте рішення про встановлення пам’ятної дошки саме тут. Тепер львів’яни та гості міста матимуть можливість належно вшанувати усіх, хто віддав життя, відстоюючи гідність українського народу та незалежність нашої країни під час Євромайдану, зокрема, помолитися за їхні душі чи поставити пам’ятну лампадку.

IMG_9392[1]

Натомість, пам’ятну дошку, встановлену на колоні міської Ратуші 23 лютого 2014, передали як експонат до Музею національно-визвольної боротьби у Львові (вул. Лисенка, 23а).

«У лютому минулого року, коли був тиждень розпачу, безмовних сліз, горя, відчаю та печалі, тиждень смерті, коли ти усвідомлюєш, що не можеш нічого зробити, але розумієш, що потрібно зробити хоча б щось, щоб вшанувати пам’ять героїв – українських Героїв нашого часу, виникла ідея створити меморіальну дошку героїв Небесної Сотні Львівської області.

Пам’ятна дошка понад рік служила людям символом вічної пам’яті, тут вони ставили свічки та молилися. Тепер, у зв’язку із природніми явищами, вона не виглядає належним чином. Саме тому, задля її збереження, ми вирішили передати дошку у Музей національно-визвольної боротьби у Львові, а натомість оновлену та доповнену – встановити у Гарнізонному храмі. Адже коли ми усвідомлюємо усю цінність нашого життя, коли боремось за гідність, за країну і віддаємо своє життя заради майбутнього, саме в цей момент тим, кому доводиться миритись із втратами, припадає найбільша відповідальність – відповідальність гідно вшанувати Героїв, які боролись до кінця», – зазначає автор меморіальної дошки, встановленої на колоні Ратуші,Соломія Якимів.

Фото: www.korupciya.com

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...