ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові два тижні дискутуватимуть про справжній Донбас

|

У вівторок, 16 червня, у Львові розпочнеться лекційно-дискусійна програма «Донкульт», яку готує Центр міської історії. Організатори запрошують відвідати заходи львів’ян, для яких Донбас досі є маловідомим, і нових мешканців міста, які приїхали сюди внаслідок військового конфлікту, передає кореспондент Львівського порталу.

Участь у програмі візьмуть науковці та дослідники з Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Польщі, Австрії, Канади та України.

Усі події відкриті для широкої громадськості. Вхід — вільний!

Програма відкриється 16 червня о 16:00 у Великій сесійній залі Львівської міської ради виступом американського професора Гіроакі Куромії «Еніґма Донбасу: як зрозуміти його минуле й сучасне?».

Лекційно-дискусійна програма об’єднує декілька форматів та тем. Публічні лекції розглядають Донбас у XIX-XX століттях з перспективи робітничої, міської історії та перетворень прикордоння.  Дискусії та розмови залучають експертів з різних сфер та країн для обговорення актуальних питань та сучасних викликів переосмислення того, чим є цей регіон, його минуле, спадщина і сучасна ситуація.

Серед лекторів та експертів програми Гіроакі Куромія (США), Деніел Валковіц (США), Сергій Єкельчик (Канада), Олена Стяжкіна (Україна), Тетяна Журженко (Австрія). Загалом у програмі візьмуть участь більше двадцяти дослідників та експертів із певних напрямків і дисциплін.

Детально зі змістом і розкладом лекцій та дискусій у межах «Донкульту» можна ознайомитися тут: http://www.lvivcenter.org/download.php?downloadid=499

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...