ОСТАННІ НОВИНИ

Коли Україна вступатиме в НАТО

|

Членство України в НАТО має визначитися на всеукраїнському референдумі після реалізації реформ Уряду. Про це Львівському порталу повідомили у Департаменті інформації та комунікацій секретаріату КМУ.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк переконаний, що Україна вступить у НАТО, щоправда після всеукраїнського волевиявлення.

«Після того, коли ми проведемо реформи, народ України повинен на референдумі визначитися щодо членства України в Альянсі. І Альянс повинен поповнитися ще одним членом, який разом з вільним світом захищає свободу і демократію від агресорів», – наголосив він.

Водночас він зауважує, що схилити українців бік Альянсу, допомогла агресія РФ.

Реклама партнерів

«Саме через те, що в 2008 році Україні в Бухаресті не дали можливості підписати план дій щодо членства України в НАТО, саме через те, що російська військова агресія проти Грузії не отримала адекватної відповіді, через те, що протягом останнього десятиліття Альянс і наші західні партнери були трішки сліпі й трішки глухі по відношенню до Росії і до мільярдів доларів, які витрачалися на російську оборону, ми втратили Крим і ми отримали російські війська і російські танки на території України. Ми втратили шість тисяч людських життів через імперські амбіції Росії та її вищого керівництва, яке ніяк не може усвідомити, що в світі треба навчитися жити мирно і свої внутрішні російські проблеми не можна вирішувати так само, як вирішував Радянський Союз – за рахунок зовнішньої агресії», – сказав А. Яценюк.

Прем’єр-міністр також зауважив, що Україні потрібна сильна і модернова армія, якій треба допомогти Європейському союзу, адже саме українці захищають кордони ЄС від російської агресії.

 


Загрузка...