ОСТАННІ НОВИНИ

Німеччина підкине грошей на Яворівський природний парк

|

Яворівський національний природний парк ввійшов у перелік семи українських природоохоронних установ, які фінансуватимуться в рамках німецького проекту «Підтримка природно-заповідних територій України». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

За словами директора департаменту екології та природних ресурсів ОДА Олексія Балицького, на впровадження цього проекту Німеччина вкінці минулого року підтвердила надання Україні 14 млн євро. Проект розпочнуть реалізовувати після підписання угод та їх ратифікації Верховною Радою України.

«Слід зазначити, що Яворівський національний природний парк входить до складу біосферного резервату «Розточчя», який МАБ ЮНЕСКО у 2011 році включено до світової мережі біосферних резерватів. Цей факт відіграв значну роль у включенні парку до переліку установ, які заплановано профінансувати під час реалізації проекту», – сказав О. Балицький.

Він також додав, що Яворівський національний природний парк планує використати кошти на придбання сучасних приладів для наукових досліджень, оргтехніки, засобів зв’язку, будівництва двох будиночків лісника, ремонту адмінприміщення, столярно-виробничого цеху.

Також планується виготовлення і встановлення малих архітектурних форм та чотирьох відпочинкових будинків. Всі ці заходи погоджено з німецькою стороною.

Фото: ekogradkiev.net

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...