ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра на Погулянці «День пластуна»

|

Завтра  пластуни Львова відкриють щорічний дводенний фестиваль дитячої та юнацької творчості – «День Пластуна». Подія відбуватиметься в ЦДТЮГ «Погулянка», що на вул. Вахнянина, 29. На дійство з’їжджаються пластуни з усієї України, а востаннє фестиваль зібрав більше 2000 людей. Про це Львівському порталу розповіли організатори заходу.

Основною метою заходу є розкрити творчі задатки юнацтва – за місяць до події організатори оголошують список конкурсів, в яких змагаються пластуни. Зокрема цьогоріч юнацтво спробує свої сили в театральному конкурсі, конкурсі акустичнох пісні, танцювальному конкурсі, кібер-турнірі (змагання на приставках), конкурсі інсталяцій, інтелектуальному змаганні, стріт-арті та фотоконкурсі.

Переможці традиційно отримають призи. Щороку фестиваль має власне гасло – цього разу воно звучить як «Ніхто, крім нас». Пластуни також переживають за події, що відбуваються в країні, тому організатори підібрали актуальне гасло, що мало б мотивувати присутніх на корисні справи. Було навіть підібрано фото з воїнами на сході, що належать до Пласту, таким чином демонструючи, що справді “ніхто, крім нас” не зробить життя кращим.

Фестиваль, як і завжди, проводитиметься 2 дні – в суботу і неділю. 7 лютого о 9:30 відбудеться урочисте відкриття “Дня Пластуна”, після чого всіх запрошують до великого актового залу, де юнацтво демонструватиме свої таланти. Недільна програма розпочнеться з Літургії, що відбуватиметься у вестибюлі, після якої далі продовжуватимуться конкурси. На фестивалі також функціонує гардероб та їдальня.

Реклама партнерів

 
Програма фестивалю -День Пластуна

Субота:

 

08.00-09.30

Початок роботи реєстрації та гардеробу

09.30-10.00

Офіційне відкриття у паркетному залі

10.00-10.20

Урочисте відкриття на сцені

10.20-17.50

Театральний конкурс, конкурс презентацій, експозиція фото та конкурсу афіш

11.00-17.50

Інтелектуальний конкурс, конкурс акустичної пісні, “Стріт арт”, Кібер турнір, конкурс інсталяцій, Робохокей

17.50-21.30

Вечірка

18.30-19.30

Танцювальний конкурс

 

Фото: www.plast.org.ua 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...