ОСТАННІ НОВИНИ

Українські вояки затримали снайперів-наркоманів

|

Неподалік Маріуполя в районі населеного пункту Павлополь бійцями підрозділу військової розвідки Збройних Сил України в ході пошуково-розвідувальних дій було виявлено та ліквідовано снайперську пару з числа бойовиків терористичного угрупування «ДНР», повідомляє прес-центр АТО, передає Львівський портал.

Так, протягом тривалого часу двоє терористів, яких зараз ідентифікують правоохоронні структури, постійно вели вогонь по позиціях українських військовослужбовців на Маріупольському напрямку.
“При собі бойовики мали снайперські гвинтівки, великий запас боєприпасів та карти з нанесенням позицій сил АТО. На їхньому військовому однострої була символіка «ДНР». У кишенях же були документи, по яких можна зробити висновок, що вони були далеко не рядовими членами своєї банди. Також при собі вони мали наркотики та шприци”, – зауважив командир підрозділу військової розвідки Збройних Сил України за позивним «Черепаха».

За словами керівництва сектору, робота щодо виявлення та знешкодження терористичних і розвідувально-диверсійних груп противника залишається бути пріоритетною для учасників антитерористичної операції в регіоні. 

Фото: poltavets-marina.blogspot.com

прес-центр АТО

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...