ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра у Львові O.Torvald презентує свій новий альбом

|

Концертний тур O.Torvald на підтримку нового альбому “Ти Є” стартував четвертого грудня. В рамках першої частини туру, O.Torvald відіграють шість концертів. Окрім Львова альбом  «Ти є» почують в Харкові, Полтаві, Дніпропетровську, Одесі та Києві. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі гурту.

Альбом O.Torvald “Ти Є” записувався на київській студії “Бобіна” в період з червня по вересень 2014 року, під керівництвом Андрія Хливнюка, що попрацював з Галичем і друзями в якості саунпродюсера.

В альбомі “Ти Є” 11 пісень, не рахуючи Intro і Outro, традиційних для альбомів O.Torvald. Обкладинку альбому “Ти Є” намалював DJ Polarnik. Трек-лист “Ти Є”: Intro, Все з початку, Ти Є, Крик, Пошло о любви, Снiг, Сочи, До 18:00, Там де я, Оставь в покое меня, Мовчи, Это все, Outro.

За словами вокаліста O.Torvaldа Євгенія Галича альбом “Ти Є” для всієї групи був експериментом. Який, до речі, ще не закінчено.

Реклама партнерів

« Ми прийшли на студію “Бобіна” – у нас не було жодної готової пісні. Ми грали, розвивали уривки фраз, ганяли рифи по колу, і відразу записували те, що вийшло. Ми приїжджали на репетиційну базу, репетирували з 11.00 до 13.00 і відразу їхали на студію, де нас чекав Андрій Хливнюк. Андрій різав те, що ми робили. Втручався в тексти, в аранжування – прийняти це було непросто. В результаті Андрій почув нас, ми-його, і мені дуже подобається те, що вийшло. На студії ми до ночі писалися. Репетиція-студія-дім-сон. І так по колу. Чотири місяці. Первісна концепція альбому до кінця запису змінилася кардинально. І мені це дуже подобається. Сподобається і вам», – запевнив Є. Галич.

Концерт відбудеться  завтра в клубі “Picasso”, вул. Зелена 88. Квитки від 150 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...