ОСТАННІ НОВИНИ

Залізничне сполучення з Росією не скасовуватимуть

|

Взимку між Україною та РФ курсуватиме 20 поїздів, з яких 19 формування залізниць України та 1 формування РЖД. Про це Львівському порталу повідомили у пресс-центрі Укрзалізниці з посиланням на начальника департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення Ігоря Бреуса.

За словами Ігоря Бреуса, з 14 грудня РЖД відмінить лише чотири поїзди, що курсували територією України. Це поїзди No 59/60 Москва – Софія, No 15/16 Москва – Будапешт, No 33/34 Москва – Одеса та поїзд No 2/1 Київ – Москва, який курсуватиме через день та буде формуватися Південно-Західною залізницею. «Наявних поїздів між містами Росії та України буде достатньо для повного задоволення потреб населення на перевезення залізничним транспортом, адже наразі пропозиція місць у зазначеному напрямку значно перевищує попит», – зауважив Ігор Бреус.

Також начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення повідомив, що між залізничними адміністраціями СНД погоджено, що новий графік руху поїздів починаючи з 2015 року буде вводитись у дію в другу неділю грудня. Раніше новий графік руху поїздів вступав у дію в останню неділю травня.

Фото: Львівський портал 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...