ОСТАННІ НОВИНИ

Терористи пішли у лобову атаку на донецький аеропорт, але безуспішно

|

За день, що минув, злочинні елементи з існуючих тільки в хворобливій уяві прихильників «руського міру» республік, намагалися 29 разів розхитати бойові порядки українських військ по усій протяжності фронту. Найбільша активність ворога проявлялась на Донецькому, Луганському та Дебальцевському напрямках. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі АТО.

У зону ураження ворожої артилерії та «Градів» потрапили населені пункти Кримське, Трьохізбенка, Вільхове, Березове, Опитне, Нова Григорівка, Чернухіно, Орлово-Іванівка, Міус.

«Бандити не полишали спроб атакувати наші укріплення в новому терміналі аеропорту Донецьк. Декілька разів з їхнього боку відкривався вогонь з озброєння танку, автоматичного гранатомету та стрілецької зброї. Один раз терористи спробували сходити в лобову атаку, однак їхнє намагання не увінчалося успіхом. Захисники нового терміналу аеропорту змусили бандитів відійти, залишаючи на полі бою тіла своїх поплічників. Моральний дух терористів після гідної відсічі наших кіборгів сильно впав», – повідомили в прес-центрі.

Також, за їхньою інформацією, на маріупольському плацдармі вжито контр диверсійних заходів. Активності ворога в цьому районі за день, що минув не спостерігалось.

Артилерія сил АТО тричі відкривала вогонь у відповідь на обстріли терористами житлових масивів українських населених пунктів. Повідомлень щодо загибелі мирних жителів у продовж дня не надходило.

Триває процес підготовки фортифікаційних укріплень та польових таборів українського війська для виконання бойових завдань у зимовий період.

Фото: УНІАН 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...