ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські студенти стажуватимуться у найкращих фірмах Польщі

|

Вищі навчальні заклади Львова підпишуть угоду про співпрацю з польським Фондом «Leopolis for Future», відповідно до якої студенти вишів отримають змогу проходити стажування в найкращих польських та міжнародних фірмах, підприємствах на території Польщі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Підписання відповідної угоди між Львівським Національним університетом імені Івана Франка, Національним університетом «Львівська політехніка», Львівською національною академією мистецтв та польським Фондом «Leopolis for Future» відбудеться у четвер, 4 грудня, о 10 год. в приміщенні Генерального консульства Республіки Польща у Львові.

Програма практичних студентських стажувань розрахована на студентів трьох вищезгаданих вишів. Її головна мета надати молодим українцям можливість отримати найкращий європейський досвід роботи.

Влітку 2014 року відбувся перший випуск проекту. Відтак, польські та українські партнери вирішили двосторонні угоди про його продовження. У наступному випуску проекту у 2015 році візьмуть участь 25 студентів трьох львівських вищих навчальних закладів. 

Фото: studway.com.ua 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...