ОСТАННІ НОВИНИ

Журналісти проінспектували підготовку військових на Яворівському полігоні

|

На запрошення Західного регіонального медіа-центру та за сприяння керівництва Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, журналісти національних та регіональних телевізійних каналів і видань міста Львова, побували у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Про це Львівському порталу повідомили у Західному регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України (м.Львів).

Там, представники засобів масової інформації побачили, як відбувається військова та спеціальна підготовка підрозділів, укомплектованих відмобілізованими військовослужбовцями з різних регіонів України. Медійники стали свідками занять зі снайперами, водіння танків та бойових машин піхоти. Але найбільшу цікавість в них викликали заняття зі стрільби з самохідних мінометів та протитанковими керованими ракетами.

 

«Це надзвичайно добре, що журналісти змогли на власні очі побачити, як відбувається підготовка наших воїнів, – зазначив начальник Західного регіонального медіа-центра Міністерства оборони України підполковник Олександр Поронюк. – Це дозволить розвінчати чимало міфів та не правди, яка зараз часто-густо ллється на Збройні Сили України. Дуже добре, що журналісти змогли поспілкуватись із солдатами без сторонніх осіб, і навіть командирів, адже саме так вони отримають від людей правдиву і неупереджену інформацію».

 

«Ми завжди раді журналістам. Такі візити дозволяють показувати суспільству правду про те, як живуть і готуються наші воїни», – додав заступник начальника Академії сухопутних військ з виховної роботи полковник Юрій Гусар.

Фото: Західний регіональний медіа-центр МОУ (м.Львів) 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...