ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові громадські ініціативи запрошують відзначити річницю Майдану благодійним ярмарком

|

21 листопада на Ринку зброї «Під Арсеналом» громадські ініціативи та організації запрошують разом відзначити річницю Революції Гідності та зробити свій внесок на підтримку дітей героїв та АТО. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі ЛМР.

Ринок зброї з ініціативи львівського кулінарного клубу «Здоров’я і спокій» оголошує 21 листопада днем, вільним від оренди. А, отже, кожен, хто чується в силі, може прийти, приготувати щось смачне та спробувати себе у ролі бізнесмена та благодійника в самому центрі Львова. Єдина умова – це благодійна пожертва на потреби українського війська та дітей героїв у спеціальну скриньку. А ті, хто хотіли б пригадати, як все було, як змінилась за рік країна та місто, запрошуються до зустрічі «Під Арсеналом» 21 листопада з 12:00 до 20:00 год.

До участі вже зголосились Кримська хвиля, Громадський сектор майдану, Hand made по-львівськи для армії руками волонтерів. Все, що потрібно зробити для участі, – це подзвонити за номером телефону 0672300508. Львів’ян та гостей міста також  запрошують прийти та підтримати ініціативу.

«Наближається річниця Майдану. Радісна і гірка, піднесена та гнівна… Кращий спосіб відзначити її – це зібратися разом біля палаючої бочки, чи паруючого казана, міцно обійнятися, зігрітися рукостисканнями та чаєм і трохи поволонтерити для тих, хто йшов попереду, хто не пошкодував себе, хто стоїть за нашу свободу зараз», – зазначає ініціатор акції Костянтин Ковалишин.

Реклама партнерів

Фото: lviv.my-rooms.com.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...