ОСТАННІ НОВИНИ

Спостерігачі ОБСЄ «злили» місця дислокації українських військових – ЗМІ

|

Спостерігачі ОБСЄ, які 10 листопада зустрічалися з представниками України й Росії в «Спільному центрі контролю й координації», оприлюднили інформацію про місце дислокації українських військових, пише Українська правда.

Таким чином, російські військові дізналися подробиці розташування важкої артилерії й танків українських силовиків у районі села Карлівка Донецької області, повідомляє ZN.ua.

У своєму звіті представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зазначили, що планують далі «співпрацювати зі спільним центром».

Також в ОБСЄ «поскаржилися», що на шляху через Карлівку в зону АТО українські військові затримали моніторингову групу, вимагаючи документи. Відпустили групу ОБСЄ через 2,5 години.

У так званому «Спільному центрі контролю й координації» працюють представники ОБСЄ, Збройних сил України, а також Збройних сил Росії.

Як відомо, Росія надає проросійським бойовикам і сепаратистам на Донбасі як політичну, так і військову підтримку.

Присутність російських військ в Україні РФ спростовує вже кілька місяців, попри величезну кількість незаперечних доказів.

В українському суспільстві останнім часом зростає невдоволення роботою ОБСЄ та підозра у сприянні її представників бойовикам.

Дмитро Тимчук заявив 10 листопада, що група «Інформаційний спротив» припиняє контакти з ОБСЄ через роботу її представників на користь росіянам і бойовикам.

Фото: Коментарі 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *