ОСТАННІ НОВИНИ

Турянського обурила серія публікацій одного з львівських інтернет-видань

|

Голова Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський обурений серією, на його думку, «наклепницьких публікацій» в одному з львівських інтернет-видань. Як повідомили Львівському порталу у прес-службі ЛОДА, керівник області вважає, що звинувачення, висунуті проти нього, є безпідставними та необґрунтованими.

«Учора, 31 жовтня, одне з львівських інтернет-видань опублікувало статтю, яка містить наклепи, недостовірні і бездоказові звинувачення на адресу керівника Львівщини Юрія Турянського. Появу серії наклепницьких статей розцінюємо як намагання дискредитувати т.в.о. голови Львівської ОДА», – йдеться у заяві, поширеній прес-службою ЛОДА.

«Цього разу авторам статті “Курченко з Пшонкою наслідили у Львові” видається, що начебто т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський пов’язаний із злочинною діяльністю згаданих осіб. Водночас жодних фактів та доказів звинувачень на адресу Юрія Турянського автори статті не оприлюднюють, а навпаки – визнають їх безпідставними. Зокрема, у статті подано коментар в.о. прокурора Львівської області Володимира Поліщука, у якому він чітко зазначив, що Юрій Турянський в будь-який спосіб не причетний до згаданих у статті звинувачень», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Окрім цього, прес-служба Львівської ОДА спростовує низку звинувачень, висунутих проти Ю.Турянсокого і в інших статтях цього ж видання. Зокрема, у заяві йдеться про те, що теперішній керівник Львівщини не забирав Мерседес, який його попередниця передала львівському архіву і що він не причетний до «сумнівних операцій на вугільному ринку».

Реклама партнерів

«Жодне із звинувачень не було доведено, ґрунтувалось лише на плітках. Ще раз наголошуємо, що Юрій Турянський не має стосунку до діяльності ТзОВ «Укр-вуглепром». Журналісти інтернет-видання ігнорують вимоги щодо подання іншої точки зору, а також не опубліковують спростування Львівської ОДА на безпідставні звинувачення», – йдеться у заяві прес-служби ЛОДА.

Фото: strichka.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...