Мер Львова Андрій Садовий заявив, що об`єднання “Самопоміч” готове до коаліції з блоком Петра Порошенка. Про це він розповів у розмові з виданням Ліга.Новини.
“Ми готові до об`єднання, але з однією умовою – на керівні пости будуть висуватися не друзі, знайомі чи колеги, а кращі фахівці галузі. Не помічник помічника буде міністром, а політичні фігури, здатні приймати рішення і нести за них відповідальність”,- сказав А.Садовий
Також, він розповів, у яку суму обійшлася передвиборча кампанія “Самопомочі”.
“Станом на 20 жовтня це було 26 мільйонів гривень, які надійшли на передвиборчий рахунок, 80% з яких пішло на медіа-витрати – телебачення, радіо, поліграфію. Фінальну суму ми озвучимо на початку листопада, оскільки цей рахунок буде працювати до 30 жовтня, і певні розрахунки за поліграфію і подібні речі ще будуть проводитися, але не думаю, що фінальна сума буде набагато більшою 26 мільйонів”,- додав А.Садовий.
Фото: www.varianty.net







