ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські націоналісти підтримують Івана Васюника

|

Львівські націоналісти заявили: на виборах до Верховної Ради вони підтримують кандидата від «Народного Фронту» у виборчому окрузі №115 Івана Васюника. КУНівці одностайні: саме він допоможе вирішити нагальні соціально-економічні, комунальні та транспортні проблеми мешканців свого округу. Та найголовніше: Іван Васюник – патріот, який вже роками доводить свою відданість Україні. І бореться за її гідне майбутнє, повідомляє Львівському порталу прес-служба  Голови ЛОО КУН Тараса Гентоша.

Подаємо повний текст відповідної заяви-звернення  ЛОО КУН:

«Шановні  Виборці Львівського виборчого округу №115!

Якою буде Верхована Рада після 26 жовтня – такою буде Україна!

Реклама партнерів

Декілька років поспіль, на жаль,  Парламент був наповнений представниками 5-ї колони, агентами Кремля та людьми, що відстоювали позицію окупанта та зовнішнього ворога.

26 жовтня   2014 – день вибору не просто депутатів, а українців, патріотів, захисників  – людей, що творять українську національну  державність.

ЛОО Конгресу Українських Націоналістів  відкрито заявляє про підтримку кандидата від Народного Фронту по виборчому окрузі №115 – справжнього українця  – Івана Васюника. Нас, націоналістів із Іваном Васюником поєднує патріотизм, боротьба за ідеї нації та  гідне майбутнє України.

Іван Васюник своїми справами гідно доводить  проукраїнську позицію та служіння національній ідеї.

Переконані, що саме Він, будучи досвідченим  громадським діячем, державотворцем, вміє  і зможе знайти рішення   соціально – економічних, комунальних, транспортних   та інших проблем для мешканців даного округу.

ЛОО КУН звертається  до львів’ян  з проханням  прийти на вибори 26 жовтня та   зробити свій вибір на користь справжніх  українців, гідних представлення  Ваших інтересів у майбутньому Парламенті.

Слава Україні! Героям Слава!».

Фото: cun.org.ua 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...