ОСТАННІ НОВИНИ

З кабінетів «Укрзалізниці» вилучили мільйони відмитих коштів

|

Служба безпеки України спільно з Генпрокуратурою провела 19 обшуків у Державній адміністрації залізничного транспорту України та вилучила понад 7 млн. грн. і 1 млн. доларів готівкою. Про це в повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко, поінформували Львівський портал у прес-центрі СБ України.

«У Державній адміністрації залізничного транспорту України роками діяв синдикат з відмивання грошей. Його небезпека в тому, що кожний залізничний вокзал, кожне підприємство-постачальник залізниці, страхові компанії – все це було вибудовано злочинцями від влади в єдину систему відмивання і розкрадання коштів державного підприємства», – сказав Наливайченко.

Він також повідомив деталі спільно спланованої спецоперації СБУ та ГПУ.

«Понад 100 співробітників протягом одного дня зрізали верхівку такого синдикату. Під час обшуків, проведених сьогодні тільки у одного з керівників підприємства, в тому числі у приватних помешканнях та гаражах, слідчими задокументовано та вилучено понад 7 млн. грн. і понад 1 млн. доларів готівкою, а також офшорна документація, яка свідчить про існування дійсно величезного злочинного механізму»», – повідомив він.

Реклама партнерів

Голова СБУ наголосив, що слідчі дії тривають і намагання зупинити розслідування не матимуть жодного успіху.

«Ми продовжуємо боротьбу з корупцією. На черзі інші галузі і міністерства – це не остання спецоперація, такі центри з відмивання коштів будуть ліквідовуватися і надалі», – наголосив В. Наливайченко.

Фото із соцмереж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...