ОСТАННІ НОВИНИ

Під час реалізації молодіжного кредитування на Львівщині розікрали 600 тис грн.

|

Прокуратурою викрито розтрату бюджетних коштів, виділених у рамках програми молодіжного кредитування. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Як встановлено у ході досудового розслідування, понад 600 тис. грн. державної допомоги було незаконно перераховано на користь 6 громадян внаслідок службової недбалості посадовця державної кредитної установи.

Останній, усупереч своїм службовим обов’язкам, не вимагав від згаданих осіб надання всіх передбачених законодавством документів, за наявності яких може прийматись рішення про надання їм коштів у рамках програми молодіжного кредитування, натомість подавав керівнику установи на підпис відповідні договори.

Таким чином, через дії вказаної службової особи, громадяни, які не мали права брати участі у зазначеній програмі, безпідставно отримали на рахунки згадані 600 тис. грн.

На цей час за процесуального керівництва прокуратури Львівської області, розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України стосовно посадовця завершено.

Обвинувальний акт стосовно нього прокуратурою скеровано до суду для розгляду по суті.

Водночас, в окреме кримінальне провадження виділені матеріали за фактом вчинення шахрайства з фінансовими ресурсами та подання згаданими громадянами завідомо неправдивих документів для одержання державної допомоги.

Фото: Львівський портал  

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...