ОСТАННІ НОВИНИ

За час «перемир`я» терористи захопили 40 км біля Маріуполя, – командир «Азову»

|

З часу проголошення режиму припинення вогню, коли в Мінську 5 вересня підписали Меморандум, російсько-терористичні війська захопили під Маріуполем майже 40-кілометрову територію.

Про це розповів командир полку спеціального призначення “Азов” Андрій Білецький в ефірі телеканалу новин “24”, передає Еспресо.TV.

Білецький каже, що не бачить, щоб міжнародні спостерігачі допомагали українським силам на Донбасі, а навпаки, він гадає, що на міжнародних експертів “є досить серйозний російський вплив”. Командир “Азова” навіть припускає, що спостерігачі підіграють терористам.

“Насправді в день перемир’я фактично українські війська до ночі відійшли до Маріуполя, російські відійшли до Новоазовська. І між ними створилася 40-кілометрова буферна зона, яка і повинна була бути там делімітована і так далі. Цього не сталося.

Реклама партнерів

Кожен день російські війська, користуючись тим, що українські не сходять зі своїх позицій, просувалися вперед, і зараз вони перебувають надзвичайно близько до українських позицій в Маріуполі, вони з’їли цю 40-кілометрову зону. Так от: як тепер ОБСЄ хоче проводити цей розподіл – фактично, на хвилину перемир’я чи вже в сучасній території, коли майже40 кілометріввідібрано росіянами?” – зазначив Білецький.

Зазначимо, учора речник Інфоцентру РНБО Андрій Лисенко заявив, що з 5 вересня сили АТО не відступили ні на метр. Згідно з картами ситуації в зоні АТО, контрольована українськими військами територія з дня проголошення перемир`я дійсно зменшилась.

Фото: 112.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.