ОСТАННІ НОВИНИ

Наш головний обов’язок – підтримка сімей військових - Сех

|

Перше чим ми має перейматися, громада та влада, – це підтримка сімей військових. Таку зачву  в ефірі львівського радіо зробила народний депутат України, свободівка Ірина Сех. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі  Львівської обласної організації ВО «Свобода»

За словами депутатки є велика проблема в тому, що з однієї сім’ї мобілізують, до прикладу, двох синів.

«Проблеми військових розумієш, коли спілкуєшся з ними та їхніми матерями. Був випадок, коли мобілізували двох братів, а з мамою не було кому залишитися. Тому я підготувала законопроект, суть якого полягає в тому, що якщо одна дитина є на війні, то  інша може піти тільки з власного бажання», – розповіла народний депутат.

Свободівка також нагадала, що Львівщина одна з небагатьох областей, де родини військових отримують допомоги і з обласного бюджету.

Реклама партнерів

«Коли були перші загиблі – 5 льотчиків з Бродів, я ініціювала виділення матеріальної допомоги з обласного бюджету. Зараз ми  вже поховали більше ніж 100 людей. Довелось скоротити всі бюджетні програми і виділити кошти з резервного фонду. Але ми повинні допомагати цим сім’ям», – наголосила Ірина Сех.

За словами депутатки, депутати зі «Свободи» також внесли і домоглися ухвалення законів про збільшення бюджетних видатків на армію, про надання учасникам АТО статусу учасника бойових дій та відповідних соціальних гарантій, про лікування  поранених військових в державній клініці «Феофанія».

Фото: Львівський портал 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.