ОСТАННІ НОВИНИ

Біля готелю «Жорж» звузять піший перехід та збудують острівець безпеки

|

На проспекті Шевченка у Львові, біля готелю «Жорж», будують острівець безпеки. Також задля безпеки пішоходів звужують пішохідний перехід. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Будується острівець безпеки. В цілях безпеки трохи звужується пішохідний перехід. Змінюється організація дорожнього руху, рух автотранспорту переміщується з правого боку вулиці на ліву, а паркування відповідно на зворотній бік проспекту Шевченка. Оператором паркування визначено «Львівавтодор». Коли будуть відведені місця під паркування, парковка буде платною», – розповів заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Як зазначив радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід, висунутий пішохідний перехід, який будується біля готелю «Жорж», дозволить поєднати три речі – безпеку, зручність і комфорт. «Щодо безпеки, то сам пішохідний перехід скорочується. Водій в такому випадку добре бачить пішоходів, які готуються переходити вулицю, він зможе на них відреагувати. Це буде зручно для водіїв, бо відразу після цього висунутого переходу буде парковка, куди вони зможуть заїжджати. Пішоходам теж буде зручно, бо для них створено комфортну зону перед пішохідним переходом. Він буде комфортний для трьох категорій учасників дорожнього руху – для пішоходів, для велосипедистів, для автомобілістів», – сказав він.

«Це перехрестя є елементом проекту центрального велокільця, саме в цьому місці велодоріжка не проходитиме, але вона проходитиме з пл. Міцкевича на пл. Галицьку і власне ця конфігурація дасть можливість каналізувати шляхи автомобілям та зробить безпечним переїзд для велосипедистів через перехрестя з пл. Міцкевича на пл. Галицьку. Цей проект ми реалізовуватимемо пізніше», – додав О.Шмід.

Андрій Зозуля також зазначив, що вартість усіх робіт складає понад 400 тис. грн. «Це і ремонт частини проспекту Шевченка, і замощення хідників біля готелю гранітною плиткою. Інвестором виступає готель «Жорж». Усі роботи будуть закінчені впродовж місяця», – сказав він.

Фото: galinfo.com.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...