ОСТАННІ НОВИНИ

Тільки сильна нація може протистояти найбільшій військовій навалі у світі, - Іван Васюник

|

На запрошення керівництва Львівського бронетанкового заводу підприємство відвідав кандидат у народні депутати у 115 окрузі Іван Васюник. Колишній віце-прем’єр України Іван Васюник оглянув ремонтні цехи та ознайомився з виробничими потужностями заводу, інформує Львівському порталу прес-служба політика.

«Це не наш вибір воювати, і не наш вибір – захищатися, – сказав Іван Васюник. – Але той факт, що Україна зупинила агресора, хоча й, на жаль, ціною великих жертв, свідчить  про великий мобілізаційний дух нації. Бо тільки сильна нація може протистояти найбільшій військовій навалі у світі. Ми, українці, зрозуміли, що у війні крім нас ніхто не забезпечить перемоги. Тільки наша мобілізація і наша підтримка може її забезпечити».

Іван Васюник подякував керівникам та колективу підприємства, за те, що  зберегли завод та вивели його на такий рівень, аби відповідати запитам української армії:

«Я переконаний, що і Президент і новий Уряд, і колективи, що збереглися, зокрема колектив бронетанкового заводу, здатні відповісти на запит української армії. Зараз все залежить від правильних і швидких рішень українського керівництва».

Реклама партнерів

Фото: Львівський портал 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.