ОСТАННІ НОВИНИ

Через «фальшивий» бронежилет у Донецькому аеропорту загинув офіцер

|

У Донецькому аеропорту через підроблений бронежилет загинув український офіцер.  Осколок потрапив чоловікові в шию, перед тим пробивши наскрізь шийну пластину бронежилета. Точніше, тієї пластини там узагалі не виявилося.

Про це в ефірі ТСН.Тиждень розповів спеціальний кореспондент ТСН Олександр Моторний, який нещодавно відвідав це летовище, передає УНІАН.

За його словами,  подібні поранення в шию через “фальшиві” бронежилети отримали ще кілька бійців, які із травня захищають аеропорт у Донецьку.

Хлопці, які захищають від травня летовище, кажуть, що в них було багато поранених і загинув один із офіцерів саме через смертельне поранення в шию. Осколок просто прошив цю захисну пластину. Коли сталося поранення, вони вирішили подивитися, що знаходиться в шийній ділянці бронежилета. Там мала стояти кевларова пластина, а виявилося, що її там немає”, – наголосив Олександр Моторний. Військові розповіли журналістові, що таких бронежилетів у війську чимало. Тож відповідною фальшивкою мають зайнятися правоохоронці.

Реклама партнерів

Фото: УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.