ОСТАННІ НОВИНИ

Дубневич виправдовується, що не є сепаратистом

|

Кандидат у депутати від «Блоку Петра Порошенка» Ярослав Дубневич не вважає себе сепаратистом та навів ряд прикладів, як він разом із братом допомагали й допомагають військовим у зоні АТО. Про це Я.Дубневич заявив під час сьогоднішніх бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 120 (м. Городок, Городоцький, Мостиський райони та частина Самбірського району), інформує кореспондент Львівського порталу.

Таким чином він намагався спростувати звинувачення з боку журналістки та кандидатки в депутати від партії «Народного фронту» (за партійними списками – ред.), Тетяни Чорновол про те, що Ярослав Дубневич причетний до підкупу виборців у 2012 році та сепаратизму. «Ми з Тетяною Чорновол конкурували на виборах 2012 року. Проходила серйозна боротьба на окрузі. Після виборів я з Тетяною не спілкувався, тому що ми не перетиналися», – сказав він.

Водночас його опонент на цьогорічних виборах – Ярослав Гарасим повідомив, що після позачергових виборів до Ради, Тетяна Чорновол домагатиметься перерахунку голосів виборів по 120 округу 2012 року.

«Тетяна Чорновол психологічно й емоційно надзвичайно стійка. Я учора цілий день працював із нею на своєму виборчому окрузі й мав можливість це побачити. Повірте, що такій структурній поведінці, яку вона демонструє, можна лише позаздрити», – наголосив Я. Гарасим.

Реклама партнерів

Окрім того, на запитання журналіста Львівського порталу, як Ярослав Дубневич голосував за резолюцію опозиції щодо недовіри Кабміну Миколи Азарова, Я. Дубневич відповів, що його на той час не було у сесійному залі.

«Я вже повідомляв журналістам, що по особистих проблемах відпросився із засідання фракцій та не встиг на це голосування», – пояснив свій учинок Ярослав Дубневич.

 

 Фото: Львівський прес-клуб

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.