ОСТАННІ НОВИНИ

Аваков засудив лінчування Шуфрича: «Європа відвернеться від нас»

|

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков засуджує лінчування натовпом деяких політиків і закликає не піддаватися на провокації.

Так він прокоментував на своїй сторінці у Facebook напад на депутата Нестора Шуфрича в Одесі.

“Ще пару розбитих облич шуфричів, лінчувань Пилипишина, і Європа відвернеться від нашої революції, що перемогла. Боюся, що й Америка теж”, – написав Аваков.

“Панове радикали, то не будьте маргінальними дебілами – не йдіть в тупе інстинктивне і спровоковане бажання судити правом натовпу. Приймемо закони, такі як недавній люстраційний – призначимо і законну міру покарання і міру відповідальності – цивілізовано і гідно статусу українця. Інакше – провокація печерного хаосу і війни на жорстокість всередині країни, в допомогу зовнішньому ворогу “, – підкреслив Аваков.

Реклама партнерів

“Вони, вчорашні – будуть вас провокувати на низькі почуття. Вони вже вас спровокували. Але проявіть високий дух революції гідності. Не уподібнюйтеся до люмпенізованих дикунів. України – європейська країна!” – додав він.

“Подумайте про те, що Вас навмисно провокують на хаос .. Чи маєте ставлення до шуфричів негативне – не обирайте його в парламент, позбавте недоторканності ..- але лінчувати …” Вони побудували бандитську країну – вони це заслужили”? Хочете продовження такої країни? Чи не хочете!! Тоді не підігравайте їх енергіям ненависті “, – закликає Аваков.

“Я навіть не про те чи заслужив чи ні Шуфрич ТАКУ” любов народу “Заслужив напевно. Я не про нього – я ПРО НАС”, – підкреслив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.