ОСТАННІ НОВИНИ

Досвід Львівщини в реєстрації переселенців переймають усі регіони України

|

Львівщина стала взірцевою в організації роботи з переселенцями. Наш досвід, насамперед – «єдиного вікна», вже поширюється у всіх регіонах, де шукають тимчасовий притулок мешканці Криму та Сходу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

За словами т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського, «Єдине вікно» надає усім переселенцям змогу пройти реєстрацію за спрощеною схемою.

««Єдине вікно», яке працює у Львові за адресою вул. Богдана Хмельницького 212, надає усім переселенцям змогу пройти реєстрацію за спрощеною схемою та отримати усі соціальні виплати», – повідомив він.

За останньою інформацією, на Львівщині зареєстровано понад 7 тисяч переселенців: 2,5 тисячі з Криму, решта – це мешканці Донецької та Луганської областей.

Керівник області  відзначив особливу заслугу місцевих мешканців та волонтерів в допомозі  переселенцям зі східних областей та АР Крим.

«Майже 95% тимчасового переселених громадян розміщено в приватному секторі. Це дозволило зекономити значні бюджетні кошти», – сказав Юрій Турянський, підкресливши, що за попередніми розрахунками це 50-70 мільйонів гривень.

Водночас директор департаменту соціального захисту населення ОДА Василь Мартиняк поінформував, що із загальної кількості переселених – майже 2,5 тисяч дітей.

«Понад  200 особам оформлено паспорти для виїзду за кордон, для більш ніж 300 громадян оформлено паспорти України», – розповів Василь Мартиняк.

Ще 12 тисяч переселенців – незареєстровані. Це достатньо забезпечені люди, ІТ-технологи, представники малого і середнього бізнесу.

Фото: ua.korrespondent.net

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...