ОСТАННІ НОВИНИ

Львівських митників притягнуть до відповідальності за порушення прав підприємців

|

Прокуратура вимагає притягнути до відповідальності посадовців Львівської митниці за порушення прав підприємців. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Як засвідчили результати перевірок прокуратури, посадовими особами більшості митних постів області допускаються численні порушення прав підприємців під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів.

Зокрема, поширеними є випадки безпідставного прийняття службовцями рішень про взяття проб товарів та проведення їх досліджень. При цьому, витрати на взяття цих зразків несуть суб’єкти господарювання, а оплата їх досліджень здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Водночас, у подальшому митне оформлення завершується на підставі документів, які з самого початку були надані декларантами та підтвердженням заявлених ними кодів товарів.

Реклама партнерів

Крім того, посадовцями порушується порядок митних оглядів, допускається неналежне оформлення відмов у прийнятті митних декларацій, митному оформленні, випуску та пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України.

На усунення таких порушень та захист законних інтересів підприємців, прокуратурою Львівської області внесено подання на адресу керівництва Львівської митниці з вимогою притягнути винних осіб до відповідальності.

Зазначимо, що упродовж останніх трьох місяців прокурорами внесено уже чотири документа реагування у зв’язку з порушенням посадовцями митних постів конституційних засад підприємницької діяльності, за результатами розгляду яких двох посадовців притягнуто до відповідальності.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.