ОСТАННІ НОВИНИ

Нацрада подала до суду щодо заборони трансляції в Україні ряду російських каналів

|

Пріоритетними питаннями для національної безпеки є відновлення мовлення українських телеканалів на звільненій територіях Донбасу та заборона російської пропаганди в українському теле- та радіо просторі. На даний час в Україні вже заборонено 15російських телеканалів. Про це зазначили члени Національної ради з питань телебачення та радіомовлення під час засідання у Львові, поінформували Львівський портал у прес-службі Львівської обласної держадміністрації.  

Заступник голови Національної ради Григорій Шверк повідомив, що Нацрада вже звернулась до суду з приводу заборони ще ряду телеканалів. Зокрема, телеканалу «История», у якому було викривлено постать Степана Бандери та історію Другої світової війни. Також ініціюватиметься створення російсько- та англомовного телеканалу, який транслюватиметься за кордоном.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Юрій Турянський закликав представників Нацради з питань телебачення і радіомовлення вибудовувати чітку державну інформаційну політику, яка не дозволить жодній іншій країні маніпулювати свідомістю українців.

«Також окрім внутрішньої інформаційної політики, – сказав Юрій Турянський, – важливо вести і правильну зовнішню стратегію побудови іміджу країни. Світ повинен дізнатись, щоУкраїна– це європейська держава, в якій люди борються за цінності демократії та свободи. Це допоможе стати повноцінним і рівноправним членом європейської спільноти».

Реклама партнерів

Голова Національної ради Юрій Артеменко повідомив, що до кінця року Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення планує перевести державне «дротове» Львівське радіо на радіочастоти. У майбутньому аналогічним чином планується провести реформу у районних радіостанціях.

Фото: unian.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.