ОСТАННІ НОВИНИ

МЗС Росії офіційно визнало "Новоросію"

|

Міністерство закордонних справ РФ вперше застосувало термін “Новоросія” до контрольованої терористами частин Донецької та Луганської областей на офіційному рівні.
Про це свідчить повідомлення відомства про переговори Сергія Лаврова з державним секретарем США Джоном Керрі, пише ZN.UA.

Зокрема, за версією МЗС Росії, в рамках зустрічі обговорювалося “налагодження діалогу між владою Києва і керівництвом Новоросії”. Обговорювалася ситуація в Україні в контексті зусиль, які вживаються для забезпечення сталого перемир`я на Південному Сході і налагодження прямого діалогу між владою у Києві та керівництвом Новоросії в контексті виконання ними мінських домовленостей на основі мирних ініціатив Президента Росії Путіна.
Як ми бачимо, термін вжито свідомо і без лапок. Також примітно, що перед зустріччю з Керрі, Лавров називав конфлікт виключно українським. “Українці зустрічалися в Мінську кілька разів. Вони підписали там два документа, представники ОБСЄ та Росії допомагали налагодити цей діалог”, – зазначив Лавров.

Таку заяву він зробив після коментаря про гордість щодо другого місця в списку світових загроз. До цього президент Росії не раз використовував слово “Новоросія”. Особливо показово це стало після вторгнення військ РФ в Україну, коли Путін закликав терористів вивести з оточення українських військових, назвавши своє звернення на офіційному сайті президента “До ополченців Новоросії”.

Фото: Reuters 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.