ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий тягне в Раду кримінальних авторитетів

|

Нещодавно стало відомо, що партія «Самопоміч» в Івано-Франківську, по округу №83 висуває кандидатом у народні депутати кримінального авторитета, директора фірми «Галицький двір» Василя Друка. Про це пише видання  Версії.if.ua.

Кандидат в нардепи Друк, добре знайомий івано-франківцям через скандальну забудову на вулиці Мазепи, 35А (м. Івано-Франківськ). Тоді Друк не маючи на те відповідних документів і самовільно захопивши землю збудував там будинок. Перший раз громаді міста вдалося довести, що будівництво самочинне.

 

За словами жителів Івано-Франківська, тоді це незаконне будівництво «кришувало» попереднє керівництво прокуратури, міліції та СБУ, але завдяки принциповій позиції Івано-Франківського міського суду та Івано-Франківського окружного адміністративного суду громада виграла близько десяти судових рішень у цій справі.

Реклама партнерів

Цікавим є той факт, що Друк потрапив у списки «Самопомочі» тому, що фінансує партію в Івано-Франківській області.

Крім того, за достовірною інформацією, міський голова Львова та лідер партії «Об’єднана Самопоміч» Андрій Садовий, або хтось з його клерків, допомагає отримати Друку фальшиві рішення Львівського апеляційного адміністративного суду у справі незаконної забудови на Мазепи, 35А.
  

Також відомо, що разом із Друком скандальний будинок на Мазепи, 35А будує голова Івано-Франківського обласного об’єднання «Самопоміч» Ігор Банах.  

Зазначимо, що у минулому Василь Друк був «смотрящим» по Івано-Франківській області від Партії регіонів і вважався «кримінальним авторитетом». 

Прикарпатці переконані, що А.Садовий разом із мерзотниками не переможе на виборах, і жодного голосу йому не дадуть. 

Фото:  Varianty.net
           Версії.if.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.