ОСТАННІ НОВИНИ

Нацгвардія закуповує консерви у комуніста та росіянина

|

Військова частина № 3078 (центральна база забезпечення Нацгвардії) уклала угоди на постачання м’ясних консервів на суму 6,13 мільйона гривень. Про це пише видання “Наші гроші” із посиланням на “Вісник державних закупівель”.

Як зазначається, більшу частину коштів віддадуть ТОВ “Славпродукт” – за 4,41 мільйона гривень фірма постачатиме тушковану яловичину.

“Фірма зареєстрована у селі Петриків Тернопільської області, консервний завод має у Волочиську Хмельницької обл. Власником є Сергій Гаврилюк з Санкт-Петербургу. Фірма почала вигравати тендери у 2012 році, за цей час отримала замовлень на 33,1 мільйона гривень, при цьому нинішнє замовлення найбільше за весь цей час”,- пише видання.

Решту 1,72 мільйона гривень отримає ТОВ “Грін Рей”, яке постачатиме консервовану кашу з м’ясом.

Реклама партнерів

Фірма “Грін Рей” належить чернівецьким підприємцям Сергію Ішалову та Анатолію Грицунику, який також є депутатом Новоселицької райради від Компартії.

Обидві фірми отримали замовлення без відкритих торгів, з посиланням на термінову необхідність для забезпечення потреб Нацгвардії. Чому постачальниками були обрані саме ці компанії – не уточнено.

Фото: kupujdoma.uz.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.