ОСТАННІ НОВИНИ

Російських військовослужбовців масово переодягають в «ополчення», - Тимчук

|

У зоні конфлікта на Донбасі відзначається підготовка російсько-терористичних військ до централізованої контрбатарейної боротьбі проти артилерійських підрозділів українських військ – з Росії прибули фахівці для організації подібного роду дій.

Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук, пише УП

За його даними, російських військовослужбовців масово переодягають в “ополчення”. Поблизу н.п.Новоазовск створений “навчальний центр” для підготовки місцевих бойовиків, загони яких діють спільно з підрозділами армії РФ.

Разом з тим у зоні конфлікту на Донбасі “російсько-терористичні війська продовжують вести активні наступальні дії і обстріли позицій українських військ.

Реклама партнерів

Найбільш напружена ситуація відзначається в районі н.п.Донецк, Дебальцеве, Маріуполь”. 

Поблизу Донецька зафіксовано переміщення 2-х батарей російських 240-мм мінометів 2С4 “Тюльпан”, до Пантелеймонівки перекинуто маневрену бронегруппу російських військ.

“Зафіксовані активні артилерійські обстріли позицій українських військ в районі н.п.Маріуполь, а також цивільних об`єктів. На приморському напрямку йде накопичення російсько-терористичних військ”, – зазначив Тимчук.

“Противник не припиняє спроб захопити аеропорт в Донецьку, продовжуючи обстріли і спроби штурму. До аеропорту російські війська підтягують ствольну артилерію і РСЗВ”, – наголошується в повідомленні.

Також помічена ротація бандформувань в районі Спартак-Аеропорт, при цьому на території спортивного центру Спартак йде активне обладнання прихованих позицій, очікується прибуття нових формувань, у тому числі підрозділів армії РФ. а

За даними Тимчука, в “ДНР” прийнято рішення мінувати “небезпечні” (в плані можливе українського наступу) ділянки. 

“В даний момент створюється централізований запас перевезених з РФ хв різного призначення, в тому числі для ведення диверсійно-партизанської війни”, – додав він.

                                                                                                                                 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.