ОСТАННІ НОВИНИ

Україна відмовилась від участі у Євробаченні, бо має важливіші плани

|

Національна телекомпанія України прийняла рішення відмовитися від участі в міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2015”. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Першого національного телеканалу. 

“Перед Національною телекомпанією України (НТКУ) зараз стоїть найважливіше завдання за всю історію Незалежності нашої держави – ​​перехід на суспільне мовлення. Місія ця надзвичайно відповідальна, адже за 23 роки в країні немає досвіду побудови такого телебачення Водночас, місія створення суспільного мовника збіглася з дуже складним етапом в житті держави. Нестабільна фінансова, політична ситуація, військова агресія зі сходу, анексії українських територій – всі ці процеси змушують НТКУ зосередитися на основному: якнайшвидшій побудові суспільного мовлення в Україні. При цьому доводиться ретельно оптимізувати будь-які витрати. Тому Національна телекомпанія України, в двосторонньої домовленості з Європейською мовною спілкою (ЄМС), прийняла рішення відмовитися від участі в Пісенному конкурсі Євробачення-2015 (ПКЄ-2015) “, – йдеться в повідомленні. 

Як наголошується, в НТКУ мають надію, що Україна вже в 2016 році знову відправить свого представника на Євробачення. 

“Ми розуміємо, що Євробачення – це іміджевий проект, престиж. Але ми не маємо права робити щось погано. А на “добре” у нас банально немає грошей. Якщо є у кого бажання нам допомогти – ми будемо тільки раді, але самостійно такий проект, боюся, ми не витягнемо. Тому було прийнято таке рішення “, – прокоментував ситуацію генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія. 

Реклама партнерів

Євробачення-2015 відбудеться в Австрії. Торік саме Австрія отримала право проведення пісенного змагання завдяки Томасу Нойвірт, виступаючому під псевдонімом Кончіта Вурст в образі бородатою жінки. Він став переможцем Євробачення-2014 в Данії.

Фото: uk.wikipedia.org 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.