ОСТАННІ НОВИНИ

Росія завозить на Донбас "Тюльпани" і спецназ - Тимчук

|

Росія проводить ротацію своїх військових на Донбасі, виводить “срочників” з України й поставляє нову техніку й професійних військових. Про це на свій сторінці у Facebook написав координатор “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук.

“На напрямку Тельманове-Старобешове спостерігається заміна підрозділів регулярної армії РФ на загони місцевих терористів, рівень професійної підготовки й дисципліна в яких значно нижчі”, – зазначає він.

“При цьому підрозділи армії РФ перекидаються на Дебальцеве й Донецьк”, – повідомляє Тимчук.

“На приморському напрямку спостерігається ротація російсько-терористичних військ, у ході якої відбувається заміна російських солдатів термінової служби на контрактників. Солдати-“срочники” відправляються до Росії”, – заявляє Тимчук.

Реклама партнерів

Він додає, що “за останні 2 дні відзначено прибуття на Донбас із території РФ 2-х нових ротних тактичних груп і підрозділу спецназу ГРУ ГШ ВР РФ (розвідки – ред.)”.

“Ідентифіковано батарею російських 240-мм мінометів 2С4 “Тюльпан” (4 одиниці)”, – повідомляє Тимчук.

“У Сніжному зафіксовано створення “ремонтної бази” для ремонту ушкодженої військової техніки та озброєння російсько-терористичних військ. Із Росії сюди перекинуто пересувні ремонтні комплекси”, – пише також він.

Фото:zn.ua 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.