ОСТАННІ НОВИНИ

Німеччина відправить до України своїх поліцейських

|

Німеччина візьме участь у складі місії Європейського Союзу, яка допомагатиме реформувати сектор цивільної безпеки в Україні. Близько двох десятків німецьких поліцейських до кінця 2014 року прибудуть в Україну.

Про це повідомила заступниця речника уряду в Берліні Кристіане Віртц у середу, 17 вересня, передає Deutsche Welle. 

Один поліцейський із Німеччини вже перебуває в Україні, зазначила речниця уряду. Європейські експерти допомагатимуть українським відомствам розробляти нові стратегії безпеки.

До сектору цивільної безпеки належать передусім правоохоронні органи, спецслужби, пенітенціарна система та юстиція.

Реклама партнерів

Речник німецького міністерства закордонних справ Мартин Шефер пояснив, що Німеччина виконує прохання України, допомагаючи реформувати сферу безпеки. За допомогою такої місії йдеться і про наближення України до критеріїв Європейського Союзу, зауважив він.

Рішення про відрядження неозброєної місії до України міністри закордонних справ країн Євросоюзу ухвалили в липні. Місія отримала дворічний мандат для роботи в Україні. Її бюджет на початковому етапі, який триватиме до листопада, становить 2,7 мільйона євро. Робота триватиме в координації з іншими зусиллями ЄС, а також разом із ОБСЄ та іншими міжнародними партнерами. Штаб-квартира місії знаходитиметься у Києві. Програма діяльності та місця роботи міжнародних експертів нині розробляються. 

 Фото: intvua.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.