ОСТАННІ НОВИНИ

Після смертельної ДТП чиновники обіцяють дорогу на вул.Пасічній зробити безпечнішою

|

Сьогодні відбулось засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху. Розглядалось питання щодо внесення змін в організацію дорожнього руху на вул. Пасічній, 75, для запобігання ДТП на пішохідному переході. Відтак, комісія прийняла ряд рішень з облаштування додаткових знаків, острівця безпеки, шумопонижуючої смуги, тощо. Усі дорожні знаки мають встановити до понеділка, інші елементи – протягом 10 днів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Проектом рішення передбачено: визнати дану ділянку аварійно небезпечною, встановити відповідні знаки. Забезпечити додаткове нанесення дорожньої розмітки і встановлення дорожніх знаків «Увага», «Обмеження 40 км», «Школа». Встановити шумопонижаючу полосу, яка б за своїми параметрами наближалась до «лежачого поліцейського». На пішохідному переході додатково встановити острівок безпеки, а також додаткове освітлення, а також наліпки, які б попереджували у вечірній час. Облаштувати додаткові турнікетні обгородження, щоб забезпечити можливість проходу лише у тих місцях, де є пішохідний перехід», – зазначив під час засідання комісії перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.

«Сьогодні на комісії з безпеки дорожнього руху визнали цю ділянку як аварійно небезпечну. Знаки пішохідні там були, перехід пішохідний там був. Ми прийняли рішення, що ще додатково дооблаштуємо знаки про пониження швидкості до40 км, на полотні дороги наносимо знак «Школа», встановлюємо знак «Увага». Посередині буде облаштований острівець безпеки, також будуть нанесені шумопонижуючі полоси, вони будуть укрупнені, з подвійною роллю – безпека для мешканців, водій буде відчувати цю смугу як «лежачого поліцейського».

Ця ділянка дороги до кінця не облаштована, нема третього шару асфальту, бо кошти – 150 млн грн, якими ми мали закрити борги після Євро 2012, в тому числі вул Пасічна, вул Богданіська, – ці кошти ще не проплачені державою.

За 3 роки це перший випадок ДТП на цьому місці. Були випадки вгорі, ми там облаштували знаки, встановили світлофорний об’єкт, зупинку громадського транспорту. На цій ділянці зараз нема ніякої небезпеки», – розповів Іван Лозинський, голова Личаківської районної адміністрації.

 

Нагадаємо, 15 вересня, ввечері у Львові мотоцикліст збив на смерть дівчину-пішохода й сам потрапив до реанімації.

Небезпечна подія трапилась на вул. Пасічній, 75 (Личаківський район), на пішохідному переході.

22-річний водій мотоцикла «Апрілія», житель Львова, збив 19-річну мешканку Бродівського району, яка від отриманих травм загинула на місці події.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.