ОСТАННІ НОВИНИ

На бронетанковому заводі ремонтують спеціальну техніку для зони АТО

|

На ДП «Львівський бронетанковий ремонтний завод» ремонтують техніку для зони АТО. Відтак, підприємство станом на сьогодні завантажене на всі 100%, при необхідності працює у вихідні дні, позаурочні години та, окремі дільниці, у три зміни. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як розповів директор заводу Олександра Остапця, підприємство вже відремонтувало три броньовані ремонтно-евакуаційні машини, ще чотири планують зробити до кінця місяця.

«Ми ремонтуємо зараз спеціальну техніку, яка знадобиться після завершення всіх дій, під час перемир’я. Ми відправили вже три одиниці. Ремонт однієї одиниці займає до двох місяців. До кінця місяці ми відремонтуємо ще як мінімум чотири такі машини, які називаються  БРЕМ-1 – броньована ремонтно-евакуаційна машина. До кінця місяця буде здано сім одиниць у Міністерство оборони, яке оплачує цей ремонт. Маємо замовлення до кінця року. Вже, в основному, сформовано оборонне замовлення на наступний рік. Кількість робіт та їх вартість відповідно буде збільшена в кілька разів», – розповів О.Остапця.

Водночас він зазначив, що підприємству бракує кваліфікованих працівників та інженерів. «Маємо потребу в інженерах. В останній час посилили співпрацю з Львівською політехнікою, це основний вуз, який дає нам кадри. Безпосередньо працюємо з інститутами, з кафедрами, і процес пішов. Люди проходять практику і залишаються в нас працювати», – сказав Олександр Остапець.

Реклама партнерів

Нагадаємо, на підприємстві виконують роботи для МОУ, а саме: капітальний ремонт тягачів 7 од. БРЕМ -1, 12 од. двигунів В-59, 45 од. коробок К1. На кінцевій стадії підписання угоди на відновлення 5 од. інженерних машин ІМР-2М. Також виїзні бригади підприємства виконують роботи по відновленню техніки у військових частинах.

Завод веде активну роботу по виготовленню легкого бронетранспортера Дозор – Б. Станом на сьогодні повністю зварений корпус бронетранспортера та проводиться комплектація ходової частини і салону виробу. Очікується надходження комплектуючих панелі управління та навігаційного приладу.

За останні два місяці підприємство відновило бронетранспортери БТР-80 для ДП «Укроборонсервіс», БТР-60ПБ для прокуратури Львівської області, БРДМ для ГУ МВС у Львівській області. Зараз проводять капітальний ремонт 9 од. БТР-60ПБ для Західного територіального управління Держприкордонслужби.

Крім того, ДП ЛБТЗ має частково документацію та всі можливості для проведення капремонту танків Т-64 всіх модифікацій (виробничі площі, кваліфікований персонал, устаткування, обладнання, новітні технології).

Виробничі потужності підприємства дозволяють виготовляти комплекти ГТВ для різних машин при забезпеченні відповідною документацією, проводити модернізацію як гусеничної, так і колісної техніки.

 Фото: tvoemisto.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.