ОСТАННІ НОВИНИ

Хто претендує на парламентські крісла (партійні списки політичних сил)

|

Політичні сили, які не лише заявили про участь у дострокових парламентських виборах до ВРУ, а й мають реальні шанси потрапити до парламенту, визначилися зі своїми кандидатами.

Львівський портал представляє списки  кандидатів в народні депутати від різних політичних сил.

Список «Блоку Петра Порошенка»

1. Віталій Кличко
2. Луценко Юрій
3. Богомолець Ольга
4. Гройсман Володимир
5. Мустафа Джемілєв
6. Мамчур Юлій
7. Матіос Марія
8. Томенко Микола
9. Геращенко Ірина
10 Ковальчук Віталій
11. Кміт Сергій
12. Князевич Руслан
13. Стець Юрій
14. Гринів Ігор
15. Продан Оксана
16. Новак Наталя
17. Пензеник Віктор
18. Заліщук Світлана
19. Лещенко Сергій
20. Найем Мустафа
21. Черненко Олександр
22. Павленко Ростислав
23. Іонова Марія
24. Палатний Артур
25. Романюк Роман
26. Розенко Павло
27. Заболотний Григорій
28. Южаніна Інна
29. Клименко Ігор
30. Фриз Ірина
31. Онуфрій Богдан
32. Матвієнко Анатолій
33. Баграйко Андрій
34. Палиця Ігор
35. Кроль Віктор
36. Пономарчук Микола
37. Іщенко Валерій
38. Пацкан Валерій
39. Антонищак Андрій
40. Гончаренко Олексій
41. Козаченко Леонід
42. Ткачук Генадій
43. Герасимов Артур
44. Агафонова Наталія
45. Денисенко Вадим
46. Трегубенко Сергій
47. Белькова Ольга
48. Савченко Олексій
49. Червакова Ольга
50. Кобзир Михайло

Список «Народного фронту»

1. Арсеній Яценюк
2. Тетяна Чорновол
3. Олександр Турчинов
4. Андрій Парубій
5. Андрій Тетерук
6. Арсен Аваков
7. Вікторія Сюмар
8. В’ячеслав Кириленко
9. Лілія Гриневич
10. Юрій Береза
11. Павло Петренко
12. Сергій Пашинськай
13. Дмитро Тимчук
14. Микола Мартиненко
15 Людмила Денісова
16. Андрій Іванчук
17. Ігор Васюник
18. Руслан Лук’янчук
19. Валерій Лунченко
20. Тетяна Донець
21. Антон Геращенко
22. Юрій Савчук
23. Андрій Лєвус
24. Денис Дзендзерський
25. Валентина Шкварилюк
26. Костянтин Матейченко
27. Олена Лєдовських
28. Олена Калганова
29. Сергій Файермак
30. Вадим Сидорчук
31. Роман Заставний
32. Євген Дейдейський
33. Остап Семерак
34. Микола Княжицький
35. Валерій Бабенко
36. Олександр Ксенжук
37. Георгій Логвинський
38. Віктор Єленський
39. Максим Поялков
40. Микола Крючкович
41. Олександр Горбунов
42. Михайло Хміль
43. Павло Горян
44. Сергій Висоцький
45. Петро Вонап
46. Світлана Лицихівська
47. Ігор Бриченко
48. Вітвіцький
49. Павло Пинзеник
50. Олександр Сочка

Список ВО «Батьківщина»:

1. Савченко Надія Вікторівна
2. Тимошенко Юлія Володимирівна
3. Луценко Ігор Вікторович
4. Соболєв Сергій Владиславович
5. Шкрум Альона Іванівна
6. Івченко Вадим Євгенович
7. Немиря Григорій Михайлович
8. Крулько Іван Іванович
9. Рябчин Олексій Михайлович
10. Жданов Ігор Олександрович
11. Шлемко Дмитро Васильович
12. Тарасюк Борис Іванович
13. Кожем’якін Андрій Анатолійович
14. Кириленко Іван Григорович
15. Власенко Сергій Володимирович
16. Кужель Олександра Володимирівна
17. Абдуллін Олександр Рафкатович
18. Кондратюк Олена Костянтинівна
19. Дубіль Валерій Олександрович
20. Шевченко Андрій Віталійович
21. Данілов Віталій Богданович
22. Бондарєв Костянтин Анатолійович
23. Шевчук Олег Борисович
24. Соколовський Андрій Анатолійович
25. Іванов Дмитро Дмитрович
26. Безсонов Олександр Володимирович
27. Федорчук Ярослав Петрович
28. Керницький Володимир Вікторович
29. Деревляний Василь Тимофійович
30. Богдан Руслан Дмитрович
31. Мунтян Іван Миколайович
32. Сенченко Андрій Віленович
33. Лівінський Михайло Олександрович
34. Павловський Андрій Михайлович
35. Щербаківська Людмила Михайлівна
36. Каменяш Олександр Михайлович
37. Кучерук Микола Герасимович
38. Сушкевич Валерій Михайлович
39. Радковський Олег Володимирович
40. Швець Віктор Дмитрович
41. Верігіна Ірина Констянтинівна
42. Лесков Валерій Олександрович
43. Рябека Олександр Григорович
44. Бойченко Павло Іванович
45. Чорноіваненко Олександр Анатолійович
46. Олійник Віктор Степанович
47. Подгорний Сергій Петрович
48. Француз Віталій Йосипович
49. Старух Олександр Васильович
50. Лукашук Олег Григорович

Список партії «Громадянська позиція»:

1. Гриценко Анатолій Степанович
2. Гацько Василь Миколайович
3. Соловйова Марина Михайлівна
4. Дерев`янко Олег Валерійович
5. Шабунін Віталій Вікторович
6. Ландяк Петро Дмитрович
7. Стецьків Тарас Степанович
8. Забарило Анатолій Юрійович
9. Апаршин Іван Михайлович
10. Канівець Олег Леонідович
11. Савісько Сергій Васильович
12. Макул Леонід Якович
13. Соколенко Наталя Анатоліївна
14.Пукшин Ігор Гелярович
15. Кралюк Олександр Олександрович
16. Нещадим Микола Іванович
17. Ладовський Микола Васильович
18. Мельник Олександр Григорович
19. Ткачук Віктор Анатолійович
20. Пшенянік Наталія Віталіївна
21. Коба Олексій Леонідович
22. Перепелиця Василь Володимирович
23. Гусєв Володимир Віталійович
24. Радіонова Алла Василівна
25. Цибульський Віталій В`ячеславович
26. Бєлов Віктор Юрійович
27. Малярчук Микола Антонович
28. Гайструк Сергій Анатолійович
29. Туз Василь Степанович
30. Анастасьєв Сергій Миколайович
31. Габай Василь Михайлович
32. Чалих Володимир Вікторович
33. Черкасенко Максим Леонтійович
34. Марусій Андрій Аркадійович
35. Артьоменко Вікторія Вячеславівна
36. Петровський Володимир Володимирович
37. Коваль Максим Григорійович
38. Великодний Олександр Павлович
39. Пульхрова Ольга Володимирівна
40. Гажаман Василь Степанович
41. Ємець Леонід Петрович
42. Марчишак Арсен Романович
43. Долецький Костянтин Юрійович
44. Бетлій Олена Вячеславівна
45. Філіпович Анатолій Андрійович
46. Біленко Олександр Федорович
47. Бабій Роман Вячеславович
48. Фільц Олександр Орестович
49. Серебряков Михайло Михайлович
50. Кравець Оксана Володимирівна

 Список «Радикальної партії Олега Ляшка»:

1. Олег Ляшко
2. Андрій Лозовий (депутат Київради)
3. Сергій Мельничук (командир “Айдару”)
4. Злата Огневич (співачка)
5. Артем Запотоцький (активіст Майдану)
6. Ігор Попо
7. Артем Вітко (командир батальйну “Луганськ-1”)
8. Денис Сілантьєв
9. Ігор Мосейчук (депутат Київради)
10. Олена Кошелєва (волонтер)

Список ВО «Свобода»:

1. Олег Тягнибок
2. Руслан Кошулинський
3. Олександр Сич
4. Богдан Бенюк
5. Олексій Миргородський
6. Анатолій Вітів
7. Олександр Мирний
8. Андрій Мохник
9. Олег Панькевич
10. Ігор Мірошниченко

Список партії “Правий сектор”

1.Тарасенко Андрій (заступник голови ПС з політичних питань
2. Білозерська Олена (журналіст, блогер)
3. Мікац Олег (комбриг 93 бригади)
4. Стемпіцький Андрій (командир ДУК)
5. Винар Ростислав (голова Дніпропетровської обласної організації ПС, лікар-хірург вищої категорії)
6. Воронов Валерій (начальник штабу ДУК)
7. Карпюк Олена (дружина викраденого ФСБ і ув’язненого в Росії члена Центрального проводу ПС Миколи Карпюка)
8. Чоботарь Валерій (член Центрального проводу ПС, заступник комбата 5 окремого батальйону ДУК)
9. Керницький Тарас (член Центрального проводу ПС, підприємець)
10. Іванишин Петро (доктор філологічних наук, професор, секретар Науково-ідеологічного центру Дмитра Донцова)

Список партії «Самопоміч»:

1.Ганна Гопко
2. Семен Семенченко
3. Олексій Скрипник
4. Оксана Сироїд
5.  Віктор Кривенко
6. Ірина Суслова
7. Павло Кишкар
8. Альона Бабак
9. Олександр Данченко
10. Наталія Веселова
11. Олена Сотник
12. Олег Лаврик
13. Єгор Соболєв
14. Ярослав Маркевич
15. Іван Мірошниченко
16. Андрій Журжій
17. Остап Єднак
18. Ігор Діденко
19. Тетяна Острікова
20. Олександр Опанасенко
21. Руслан Сидорович
22. Вікторія Войціцька
23.Вікторія Пташник
24. Владислав Воскресенський
25. Ірина Сисоєнко
26. Лев Підлісецький
27. Роман Семенуха
28. Олег Березюк
29. Павло Костенко
30. Анна Романова
31. Андрій Мірошник
32.Сергій Кіраль
33. Андрій Немировський
34. Любомир Зубач
35. Володимир Гаркуша
36.Юлія Вусенко
 37.Андрій Яловий
38. Ігор Банах
39.Олексій Кузьменко
40.Роман Кізима
41. Григорій Шпак
42. Петро Маковський
43.Олексій Толкачов
44.Юля Лефтер
45. Вадим Шкільняк
46.Олександр Сітенко
47. Ігор Сеньків
48.Руслан Солодовніков
49. Тарас Яковлев
50. Андрій Садовий

Фото: pravo-znaty.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...